دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بایگانی بخش

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 106 | تعداد کل بازدید های مطالب: 36,799 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

تقدیر و تشکر دکتر کوهپایه زاده از خیرین دانشگاه

 در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 1398  از ساعت 12 لغایت 13 جلسه ای به منظور تقدیر از خیرین دانشگاه، در دفتر ریاست محترم دانشگاه تشکیل گردید. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

جلسه هماهنگی با بیمارستانهای خصوصی برای بسیج ملی کنترل فشارخون بالا

در تاریخ 98/02/25 جلسه هماهنگی در خصوص بسیج ملی کنترل فشارخون بالا برای بیمارستان های خصوصی در محدوده تحت پوشش دانشگاه ایران با همت معاونت اجتماعی و همکاری معاونت بهداشت در سالن اجتماعات واقع در طبقه 7 ستاد مرکزی از ساعت 9 لغایت 11برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان از طرف معاونت اجتماعی و بسیج دانشگاه علوم پزشکی ایران

معاونت اجتماعی، بسیج و واحدهای مختلف دانشگاه برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی از طرف پزشکان و کارمندان و دانشجویان و.... با هم دست به اقدامی هماهنگ زده‌اند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ -

بزرگداشت روز جهانی هموفیلی توسط موسسه‌ی مهتا

بزرگداشت روز جهانی هموفیلی همه ساله، ۱۷ام ماه آوریل ( ۲۸ فروردین‌ماه ) توسط فدراسیون جهانی هموفیلی، سازمان‌های حمایتی بیماران مبتلا به اختلالات انعقادی و مراکز درمانی این بیماران در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود. موسسات حمایتی در این روز، اقدام به ارتقاء سطح آگاهی عموم درباره این بیماری‌ها می‌نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ -

واحد‌های مختلف دانشگاه برای کمک به سیل‌زدگان هماهنگ شدند

دکتر عبادی‌فرد آذر و سید علی جواد موسوی معاونان بهداشتی و اجتماعی دانشگاه و نمایندگان بسیج و روابط عمومی دانشگاه در جلسه‌ای که روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸ برگزار شد راهکارهای همکاری بهینه دانشگاه علوم پزشکی ایران برای همکاری در کمک به سیل‌زدگان را بررسی کردند‌.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ -

جشن پایان سال ۹۷ در معاونت اجتماعی

کارکنان و مدیران معاونت اجتماعی دانشگاه روز شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ جهت مرور فعالیتها در سالی که گذشت و بررسی چشم انداز برنامه‌ها و ماموریت‌ها در سال پیش رو گرد آمدند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ -

تقدیر از پزشکان داوطلب موسسه محکم توسط هیات رئیسه دانشگاه

در آخرین جلسه در سال ۱۳۹۷ که روز دوشنبه ۲۷ اسفند برگزار گردید هیئت رئیسه دانشگاه از پزشکان متخصص درمانی و عضو هیات علمی که با سفر به استان‌های هرمزگان، ایلام و کهگیلویه و بویر احمد ضمن همکاری با موسسه محکم به شکل داوطلبانه به انجام عمل جراحی کودکان دچار ناهنجاری های مادرزادی پرداخته‌اند، تقدیر نمود.

img_yw_news
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ -

عقد تفاهم‌نامه میان ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیر عامل بنیاد بیماری های نادر ایران

در این تفاهم نامه زمینه‌های همکاری مشترک در مورد درمان، آموزش و پژوهش در خصوص بیماری های نادر پیش بینی شده است.

img_yw_news
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ -

برنامه‌ریزی کمیته‌ی دانشجویی معاونت اجتماعی برای سلامت روان دانشجویان

چهار تن از اعضای کمیته‌ی دانشجویی معاونت اجتماعی، در حضور دکتر سید علی جواد موسوی معاون اجتماعی دانشگاه، دکتر سید عباس متولیان رییس پژوهشکده‌ی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، و  دکتر سعید مهرزادی سرپرست کمیته‌ی دانشجویی به ارائه‌ی طرح تدوین شده، برای مداخله در افسردگی پرداختند. 

img_yw_news
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ -

گام‌هایی تازه برای ساخت همراه‌سرا برای بیماران

دکتر سید علی جواد موسوی معاون اجتماعی دانشگاه با حضور در دفتر موسسه‌ی خیریه‌ی رها و در دیدار با یاسر هاشمی مدیر عامل موسسه، در مورد ساخت همراه‌سرا در جوار مراکز درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران مذاکره نمودند. 

img_yw_news
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ -

تشکیل جلسه‌ی هماهنگی آغاز برنامه‌ی سفیران سلامت دانشجویی

در تاریخ سیزده اسفند ۹۷ در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه جلسه‌ی هماهنگی برنامه‌ی سفیران سلامت دانشجویی برگزار شد.در تاریخ سیزده اسفند ۹۷ در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه جلسه‌ی هماهنگی برنامه‌ی سفیران سلامت دانشجویی برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ -

یادداشت دکتر موسوی معاون اجتماعی دانشگاه به مناسبت روز درختکاری

تقویم ملی و جهانی مملو از روزها و مناسبت‌هایی است که هر یک نمادی از وضعیت خاص زندگی بشری، دستاوردها، چالش‌ها، شرایط زیستی و طبیعی دنیای پیچیده ماست. هر بار که این تقویم را ورق می‌زنیم با نمونه‌های متنوع و گاه چالشی از انواع مناسبت روبه رو می‌شویم.

img_yw_news
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ -

کمک داوطلبانه پزشکان بیمارستان شهید فهمیده به بیماران نیازمند

بنا به گزارش دکتر فهیمه جهاندیده مدیر عامل بیمارستان کودکان شهید فهمیده 18 تن از پزشکان معالج بیمارستان به شرح زیر ماهانه یک درصد از کارانه خود را جهت درمان بیماران نیازمند در اختیار بیمارستان قرار می دهند.             

img_yw_news
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ -

یادی از مهربانی‌های کوچک، قلب‌های بزرگ

مادری مهربان روز سه‌شنبه ۷ اسفند ۹۷ با اهدای کتاب و اسباب بازی به بخش کودکان بیمارستان حضرت رسول، بیماران خردسال بستری در این بیمارستان را که با رنج بیماری، و رنج کودکی نکردن توأمان دست و پنجه نرم می‌کنند دلشاد و خوشنود نمود. 

img_yw_news
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ -

روایت سفر بندرعباس پزشکان داوطلب موسسه محکم

در تاریخ یکم الی دهم اسفند نود و هفت در ادامه فعالیت موسسه محکم در استان هرمزگان که با راه اندازی بخش جراحی اطفال در بیمارستان کودکان بندرعباس و اعزام مداوم پزشکان فوق تخصصی جراحی اطفال از تهران، دکتر صلاح الدین دلشاد عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران برای بار پنجم در تاریخ ۹۷/۱۲/۱ به این استان عزیمت نمود.

img_yw_news
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ -

کمیته دانشجویی معاونت اجتماعی با همکاری انجمن علمی دانشجویی پزشکی (imsa) روز دوشنبه مورخ ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش های رازی

هنرمند کشورمان، تهمینه میلانی هم در جمع دانشجویان حضور پیدا کردند و پس از پایان فیلم،توضیحات خود را در خصوص این فیلم ارائه نموده و بحث خشونت علیه زنان را برای دانشجویان کمی شفاف تر کردند.

img_yw_news
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ -

گام اول کمپین کمیته دانشجویی معاونت اجتماعی برای مبارزه با خشونت علیه زنان

با هدف بررسی چگونگی انجام کمپین مقابله با خشونت علیه زنان در روز سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ در دفتر معاونت اجتماعی با حضور گروهی از  اعضای کمیته دانشجویی معاونت اجتماعی، دکتر موسوی  معاونت اجتماعی دانشگاه و دکتر مهرزادی سرپرست کمیته برگزار شد.  

img_yw_news
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ -

افتتاح اولین کانون سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران در شهرستان ملارد

در این جلسه ابتدا مدیر شبکه بهداشت و درمان ملارددر رابطه با  اهم فعالیتها ودستاورد های بخش بهداشت و درمان در سالهای اخیر و  اهداف کانون سلامت محله مطالبی را بیان کرد.

img_yw_news
سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ -

تعیین اعضای شورای مرکزی کمیته دانشجویی معاونت اجتماعی

در تاریخ ۷ بهمن‌ماه ٩٧ طی جلسه‌ای با هدف بررسی وظایف و اهداف "کمیته دانشجویی معاونت اجتماعی دانشگاه" با حضور دکتر سعید مهرزادی سرپرست کمیته دانشجویی معاونت اجتماعی، دکتر ادریس سلطانی سرپرست اداره مددکاری دانشگاه اعضای  شورای مرکزی این کمیته در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی انتخاب شدند.

img_yw_news
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ -

انعقاد تفاهم‌نامه میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و بنیاد بیماری‌های نادر

در تاریخ اول بهمن ۱۳۹۷ تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی ایران به نمایندگی دکتر سید علی جواد موسوی معاون اجتماعی دانشگاه و بنیاد بیماری های نادر ایران به نمایندگی دکتر حمید رضا ادراکی مدیر عامل بنیاد منعقد گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ -

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران: سرطان ریه زنان سیگاری را بیشتر تهدید می‌کند

مهم‌ترین عامل ایجاد سرطان ریه مصرف سیگار است.

img_yw_news
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ -

فراخوان شرکت در کارگاه به مناسب هفته‌ی پویش ملی سرطان

مدیریت مشارکت های مردمی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران  به‌مناسبت هفته‌ی پویش ملی سرطان کارگاه نقش مولفه‌های روان‌شناختی در پیشگیری از سرطان را در روز ۳ بهمن ۹۷ از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۳ ویژه‌ی دانشجویان علاقه‌مند، کارکنان دانشگاه، سازمان‌های مردم‌نهاد و موسسات خیریه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌نماید. 

img_yw_news
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ -

گزارش بازدید مدیران و کارشناسان معاونت اجتماعی دانشگاه از انجمن حمایت از کودکان کار

در این جلسه در راستای همکاری، عملیاتی کردن و اجرای بندهایی از تفاهم نامه بین انجمن و معاونت اجتماعی بحث و گفتگو شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه دو روزه‌ی مدیریت مالی ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها

کارگاه دو روزه‌ی مدیریت مالی ویژه‌ی سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌های همکار دانشگاه علوم پزشکی ایران روزهای ۲۳ و ۲۴ دی ماه ۹۷ در محل کتابخانه‌ی مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ -

بررسی مشکلات تاسیس موسسه خیریه بیمارستانی در شهرستان رباط کریم در معاونت اجتماعی

طی جلسه ای در روز ۲۴ دی ماه ۹۷ با حضور دکتر سید علی جواد موسوی معاون اجتماعی دکتر گلشنی رئیس شبکه بهداشت و درمان رباط کریم دکتر اسدی رئیس بیمارستان رباط کریم گروهی از مدیران معاونت اجتماعی مشکلات موجود در سر راه جلب حمایت‌های خیرین و تاسیس موسسه خیریه بیمارستانی در آن شهرستان بررسی شد. 

صفحه 1 از 5    
اولین
قبلی
1